Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 25 maja 2012

Liczba wpisów: 3

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Cześć!Tu Kasia.
Dzisiaj w szkole mieliśmy eksperymenty. Naszym tematem była woda. Całkiem dobrze wyszło ;) Później poszliśmy do budynku Radia Wrocław. Był tam spektakl pt. "Tajemniczy Ogród". Przedstawienie kiepskie :s Właśnie wróciłam do domu. W drodze powrotnej kupiłam sobie czarne FRUGO (zielonego nie było ;( ).A co do Kucyków Pony - kilka zdjęć:
  • awatar Nowoczesny: Twój blog jest naprawdę ciekawy, bardzo lubię tu zaglądać :) Fajnie że piszesz o życiu, ja w sumie piszę o fotografii, ciekawostkach różnych oraz o telefonach, generalnie przekonuje że liczą się umiejętności a nie aparat :) Pokazuje również tanie aparaty, o możliwościach takich jak lustrzanki. Jak by się tobie spodobały moje wpisy to super jak byś mnie obserwowała :)
  • awatar ♥ zwariowana ♥: wiesz co kasia a o mnie to nie wspomnialas tez z toba wracalam i kupilas mi pomaranczowe FRUGO
  • awatar Poniaczki<3: @marti2000: (Tu Madzia) Kasia, jak ona mogła! ;)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Siema! Tu Maadzia :* Kasia już pisała o dzisiejszym dniu i całkowicie potwierdzam, to przedstawienie było straszne... :( Teraz nie mam czasu, bo jeszcze nie mam nic na DZIEŃ MATKI!!! Zaraz idę coś wykombinować i naradzić się z rodzeństwem. Na razie siedzę przed laptopem, piję Frugo i oglądam Kucyki, a od tego naprawdę trudno się oderwać.

Troszeczkę o miejscach w tej bajce:

Equestria - to państwo Kucyków. Rządzą tam Księżniczka Celestia i Księżniczka Luna. Tam rozgrywa się akcja. Wedle opowieści Equestrię założyły wspólnie 3 kucyki - Komandor Hurricane (Przywódczyni Pegazów), Księżniczka Platinum (przywódczyni jednorożców) i kanclerz Puddinghead (przywódczyni ziemskich kucyków), dzięki czemu 3 grupy kucyków zostały zjednoczone.

Canterlot - Stolica Equestrii. Tam mieszkają Księżniczki. Stamtąd pochodzi Twilight Sparkle. Znajduje się tam szkoła dla utalentowanych jednorożców, gdzie uczęszczała Twilight.

Ponyville - małe miesteczko. Tam rozgrywa się większość odcinków. Powstało dzięki Babci Smith, która znalazła w lesie Everfree Elektryczne Jabłka, które pozwoliły założyć farmę.

Appleloosa - miasteczko na pustyni założone w celu hodowanie jabłek. Mieszkają tam niektórzy krewno Applejack.

Cloudsdale - miasto w chmurach. Znajduje się tam Fabryka Pogody. Bez użycie magii mogą tam chodzić tylko pegazy.

Las Everfree - ciemny las obok Ponyville. Kucyki boją się tam wchodzić. Mieszka tam Zecora, zebra żyjąca w przyjaźni z Kucykami.

Dobra, muszę dokończyć 39 odcinek (na youtube):* Pa!
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: :* Dobranocka, Kucyki! Ja się dzisiaj muszę wyspać, żeby jutro było fajniej ;) Pizza mi się grzeje w piekarniku :D Całuski, mam dla was dwie kołysanki: jedną w wykonaniu Fluttershy, a drugą od Sweetie Belle :) Która wam się bardziej podoba? :P Kołysanka Fluttershy jest baardzo krótka, bo Sweetie jej wtedy przerwała :)

Fluttershy:


Sweetie Belle: