Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 26 maja 2012

Liczba wpisów: 5

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Siemka!Pisze Kasia.
Dzisiaj Dzień Matki. Życzę więc wszystkim  mamom WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ,NAJ,NAJ !!! CIEKAWOSTKA: Dzisiaj w Gruzji jest Święto Niepodległości.
A teraz o Kucykach.
Wiecie kto stworzył serial "My Little Pony"???
Zrobiła to Lauren Faust
Opowiem Wam o ...
:D Rainbow Dash(czytaj Rejnboł Dasz) jest to niebieski pegaz o krótkich włosach w kolorze tęczowym. Jej uroczym znaczkiem jest tęcza wystrzelona z chmury niczym piorun. Jedna z sześciu głównych bohaterek My Little Pony: Przyjaźń to Magia. Reprezentuje Element Lojalności.Mieszka w Cloudsdale.
OSOBOWOŚĆ RAINBOW
Rainbow uważa się za najlepszą lotniczkę w Equestrii. Jest pewna siebie i bezpośrednia w kontaktach z innymi (w odcinku Przyjaźń to Magia, część 1. ochlapała błotem Twilight). Cechuje ją lojalność wobec przyjaciół. Imponuje jej szybkość, odwaga, bajeranckość i bycie "cool". Mimo tego jej zwierzęcym towarzyszem jest żółw o imieniu Tank.Większość kucyków podziwia Rainbow (stworzyły nawet jej fanclub). Czasami Dash wynosi się ponad inne kucyki (odcinek Tajemnicza klacz dobroczyńca) przez co działa na nerwy swoim przyjaciółkom.Rainbow uwielbia rywalizację i wyścigi (odcinki Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biegu i Ponaddźwiękowe bum). Często spędza czas na płataniu figli innym mieszkańcom Ponyville (odcinki Sposób na gryfa i Zaćmienie Luny).
MŁODOŚĆ
Dziecięce lata Rainbow Dash spędziła na obozie młodych lotników. Zdobyła tam swój znaczek wywołując "Ponaddźwiękowe Bum", ścigając się w wyścigu o honor Fluttershy. Ta sztuczka do tej pory była uważana za niewykonalną.
UMIEJĘTNOŚCI
Rainbow Dash jest jednym z niewielu pegazów, które mogą się pochwalić tyloma umiejętnościami lotniczymi (odcinki Hurricane Fluttershy i Niech wygra najlepszy zwierzak). Potrafi wykonać tornado, wywołać eksplozję lub Ponaddźwiękowe bum, dzięki któremu uratowała życie Rarity i The Wonderbolts.
ZAJĘCIA
Rainbow tak jak inne pegazy zajmuje się dbaniem o pogodę. W wolnym czasie ćwiczy nowe akrobacje, spotyka się z przyjaciółkami lub ucina sobie drzemki. Uwielbia latać. Jej marzeniem jest przyłączenie się do grupy lotniczej The Wonderbolts.
MUZYKA
Rainbow Dash śpiewa w: Mija zima(prześlicznej,chyba naszej ulubionej piosence), May the best Pet win i Na gali(Ulubionej piosence Madzi).
CIEKAWOSTKI
Rainbow Dash jako jedyna potrafi wykonać "Ponaddźwiękowe Bum".
Rainbow jest jedyną z szóstki głównych bohaterek mieszkającą nad ziemią, w Cloudsdale.
Rainbow Dash ma swoje filmiki:


Pokaż wszystkie (1) ›
 

mylittlepony22
 
Siemka! Zauważyłam, że Kasia opisała już Rainbow, więc opiszę teraz główną bohaterkę: Twilight Sparkle. To znaczy, w wielu odcinkach inne Kucyki grają główną rolę, ale od przybycia Twilight do Ponyville, wszystko się zaczęło. :) Co tydzień pisze listy do Księżniczki Celestii, choć w drugim sezonie robią to czasem inne Kucyki :]

Twilight jest jasnofioletowym jednorożcem, ma fioletowe oczy i fiioletową grzywę i ogon z różowym pasemkiem. Jej uroczy znaczek to gwiazda. Posiada szósty Klejnot, Klejnot Magii. Pochodzi z Canterlot, jest baardzo mądra. Jej asystentem jest Spike, o nim zrobię osobną notkę. W odcinku chyba 24, przygarnia sowę, Sowalicję. Jest sprawiedliwa i obowiązkowa. Raczej skromna :) Jej głos na minimini grała Magdalena Krylik-Gruziel.
Lubię Twilight, choć najbardziej lubię chyba Fluttershy. :*
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Nie chciałam mieszać Kucyków z mamami, więc dodaję drugą notkę. Wszystkiego naj do mamuś!!! :*
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Nuuudzi mi się... Właśnie maluję farbkami Rainbow Dash, może kiedyś pokażę :P Co u was w Dzień Matki? Ja dałam mamie (oczywiście razem z rodzeństwem) kwiatki i kosmetyki. Jak zwykle. A teraz mam wielką ochotę coś tworzyć, naszła mnie jakaś dziwaczna wena, bo ja rzadko coś rysuję. Jutro notka o kolejnym Kucyku.
A tu część druga 1 odcinka. Ot tak wklejam :)Madzia
  • awatar gość: niby kucyki pony są dla małych dzieci ale w tej bajce jest pewien morał, ale każdy musi sam go odnaleźć:D
  • awatar Poniaczki<3: @gość: Dokładnie ;)
Pokaż wszystkie (2) ›