Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 27 maja 2012

Liczba wpisów: 4

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Cześć,tu Kasia :D
Zastanawiam się jakiego Poniacza opisać...Już wiem!Będzie to Applejack!!!;)

Jest to ziemski kucyk. Jest jedną z głównych bohaterów serialu My Little Pony: Przyjaźń to Magia. Mieszka i pracuje na farmie, wraz ze swoją Babcią Smith, starszym bratem Big Macintosh’em, młodszą siostrą Apple Bloom i psem o imieniu Winona. Reprezentuje Element Uczciwości.
WYGLĄD
Sierść Applejack jest koloru pomarańczowego; jej rysy, jak większości kucyków, są ciemniejsze od sierści. Ma lekko postrzępioną, jasną grzywkę. Jej głowę zawsze zdobi stary, brązowy, kowbojski kapelusz należący do najstarszych przodków w rodzinie Apple. Applejack ma grzywę i ogon podobne do grzywki - postrzępione na końcach i ciasno spięte czerwoną gumką.
OSOBOWOŚĆ
Zawsze chce wszystko robić sama, ale lubi pomagać innym. W przeciwieństwie do Rarity Apple Jack lubi się brudzić. Jej dusza symbolizuje szczerość.
CIEKAWOSTKI
W odcinku 2 pierwszej serii wystąpił błąd animatorów; kiedy grzywa Applejack się zamoczyła, gumka "wyparowała" i można zobaczyć, jak wygląda AJ z rozpuszczoną grzywą.;)


Applejack jako jedyna z pierwszoplanowych kucyków (Applejack, Rainbow Dash, Twilight Sparkle, Fluttershy, Pinkie Pie, Rarity, Celestia, Luna) ma piegi. Jej bok zdobi piękny Cutie Mark, nazwiązujący do tradycji rodziny Apple - trzy czerwone jabłka.
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Hejo!!! Madzia się kłania!!!
Niedługo opiszę moją ulubienicę Fluttershy :* A teraz znalazłam fajniuśki obrazek FRUGO i Rainbow Dash ;) Tylko nie mogłam znaleźć większego :( Ale  spoko loko koko (powiedzonko Pinkie Pie :P)
  • awatar wera z: Kasia jestes genialna to frugo musi byc przepyszne musze go sprubowac.
  • awatar SweetieBot xD: @wera z: to chyba twór fanowski :(
  • awatar Poniaczki<3: @Blue876: Właściwie to na pewno :D @wera z: To Madzia pisze ;)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

mylittlepony22
 
Pisze Madzia, witajcie po raz drugi ;) Cieszę się, że już 64 odwiedzunki :D
Tę notkę poświęcę Fluttershy, bardzo ją lubię :) Głównie za to, że jest taka delikatna, nieśmiała i troskliwie opiekuje się zwierzętami. Jest pegazem, ale nie potrafi latać tak, jak Rainbow Dash. Też pochodzi z Cloudsdale, ale mieszka na ziemi. Nie lubi być w centrum uwagi. Jej duszę symbolizuje chyba dobroć. Potrafi uspokoić każde zwierzę. Ma króliczka o imieniu Angel. Jej znaczek na boku to 3 różowe motylki. Jest żółta, ma długie różowe włosy. Jest urocza  :]
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Siemka(pisze Kasia)
Jeszcze tylko taki krótki wpis , bo trochę się spiesze.Chciałam Wam pokazać jak zmieniały się Kucyki Pony-taka fajna tabelka, którą znalazłam w internecie:D:)
  • awatar the mystery of the dark: No faktycznie różnica xD ja tam lubie mange xD ale kucyki są slodkie ;)
  • awatar wera z: Kasia niewiedziaam ze kucyki sa takie agresywne wow!
  • awatar Poniaczki<3: @wera z: no widzisz jak trzeba to trzeba ... :D
Pokaż wszystkie (5) ›