Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 11 czerwca 2012

Liczba wpisów: 4

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Cześć! Tu Kasia.
Tak na sam początek chciałam Was uprzedzić, że na wakacjach będzie mniej wpisów ;( Ale rozumiecie, wjazd nad morze(jejku jaka to długa trasa :( ),w góry, do babci ...Mam nadzieję,że przez ten czas nas nie opuścicie.Na razie to tyle. Idę jeść obiadek ;)
  • awatar wejra: Witam cie Kasiu to ja weronika jestem w zalobie muj tata umrl w powarznym wypadku samochodowym.nie bede pzez dluszszy czas do szkoly praktycznie tylko w 6 kl. ale w walbrzyhu wyprowadzam sie juz w niedziele nie bedzie.
  • awatar Poniaczki<3: @wejra: szkoda
Pokaż wszystkie (2) ›
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Siemka! Pisze Madzia...
Dawno nic nie dawałam, bo na długi weekend wyjechałam :D Byłam u babci w Szczecinie i nad morzem!!! Woda zimna, ale super się pływa!

Napiszę wam o Księżniczce Cadence. Występuje tylko w przedostatnim i ostatnim odcinku. Kiedy Twilight była mała, Cadence się nią opiekowała. Jest alicornem. Siostrzenica Księżniczki Celestii i Księżniczki Luny. Nazywa się Mi Amore Cadenza, ale nazywa siebie Cadence. Potrafi użuć Czaru Miłości. Jest miła i troskliwa. W 51 odcinku pod nią podszywa się Królowa Chrysalis, czyli Królowa Podmieńców. W tym też odcinku Twilight dowiaduje się, że jej brat wychodzi za Cadence, a przyjaciółki mają pomóc w ślubie. 51 i 52 odcinek to dwie części jednego odcinka... Są to moje najulubieńsze odcinki :P

Brat Twilight nazywa się Shining Armor, to jednorożec i kapitan Straży Królewskiej. Jest bardzo zdolny. On i Twilight są kochającym się rodzeństwem.
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Przepraszam za 3 obrazek, uciął się, a internet mi straaaasznie wolno chodzi i nie mogę zmienić :(
W ogóle 10 minut ten wpis się dodawał >:|