Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 22 czerwca 2012

Liczba wpisów: 3

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Witajcie!Tu Kasia.Wycieczka do Myśliborza była...no taka średnia.Na początku jakaś kobieta gadająca jak najęta zaczęła gadać P.S. Ja to słyszałam tak :bla bla bla klejnoty bla bla samiczka bla bla bla i rzeczy w tym podobne - serio mówiła o klejnotach i pytała się, z czym się nam kojarzą OMG!!!!
Później oglądaliśmy wypchane, biedne zwierzaczki  ;( Łowiliśmy jakieś bezkręgowce - fuuuuuuuuuu ! I w końcu było ognisko. Nasza klasa jako jedyna miała sztućce, talerze, soki,ketchup itd. - jeee!  Oczywiście kiełbaski i chleb we własnym zakresie.
Najlepsze były wygłupy naszej klasy ( głównie dziewczyn)siedzących na samym końcu autokaru - ulubione miejsce :D .Darłyśmy się ( no można powiedzieć, że śpiewałyśmy ) na cały głos.Śpiewałyśmy m.in. Koko Koko, Ai seu tu pego,piosenki WKS ... No na koniec nas uciszali i chcieli porozsiadać, ale jakoś się udało.To do widzenia Szanowni Państwo ! ;)

P.S. Większość osób nie zgodziła się na umieszczenie fotek na blogu więc przedstawieni są jako anonimy.I jeszcze druga część zdjęć w następnym wpisie ( wiecie jest tu jakiś taki limit czy coś)
Pokaż wszystkie (4) ›
 

mylittlepony22
 
  • awatar ♥ zwariowana ♥: haha ja na ostatnim zdjeciu jestem w tle albo na piatym zdjeciu tez jetsem w tle :D
  • awatar Poniaczki<3: @marti2000: no widzisz - umiesz się dobrze ustawić-tak żebyś była :P
  • awatar Iza & Jula ♥: hiehie najwiecej mnie hyhy :D:D
Pokaż wszystkie (3) ›
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Pisze Kasia.Jeszcze tylko 1 filmik (Gościu nazywa się Mike Tompkins)On jest genialny do tego nie używa żadnych instrumentów !
Pokaż wszystkie (2) ›