Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 30 czerwca 2012

Liczba wpisów: 5

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Aha i jeszcze raz K. Została mi dla Was zagadka :
Mam zagadkę inteligentną,
Czy Kucyki na plaży jakieś siedzą ?
Jeśli widzicie powiedzcie ile i jak nazywają się.
Zastanówcie się i piszcie w komentarzach,
A może dobrze zgadniecie. :D

P.S. Pamiętajcie o powiększeniu
Pokaż wszystkie (8) ›
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Siemka! Pisze Madzia. Wiecie co, jeszcze nie czuję wakacji :d Byłam właśnie u weterynarza z kotami na szczepienia. I znalazłam sobie nowe zajęcie: plecionki z żyłek, no wiecie filofuny. Robię w kolorach MLP :)
Muszę powiedzieć, że mam aktualnie w domu 4 koty ;) W tym 2 tylko na wakacje, bo są to koty klasowe no i we wrześniu wracają do szkoły.
A Kasia przygarnęła klasowego kucyka. :) Dwa klasowe koty nazywają się Mruczuś Drugi i Mruczuś Trzeci, a kucyk nazywa się Kucyk. Jeśli chodzi o Mruczusia Pierwszego, to zaginął on w niewyjaśninych okolicznościach z niewyjaśnionych przyczyn. Około rok temu.
  • awatar marta : mruczus drugi to moj kotek i to jest miałczek a nie jakis mruczus drugi
  • awatar Madzia: @marta: Tak, ale pamiętasz że Krzysiek uparł się żeby go nazwać Mruczusiem i się potem przyzwyczailiśmy, a ty go nie chciałaś wziąć na wakacje :(
  • awatar Poniaczki<3: (Kasia)Ja też jeszczenie czuję wakacji. Nie jesteś sama :P
Pokaż wszystkie (3) ›
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Cześć!Tu Kasia. Na koniec roku każdy z naszej klasy dostał bilety do Heliosa na DOWOLNY film.
Polecacie jakiś? Bardzo zależy mi na propozycjach(niestety nie puszczają Poniaczy ;( )
  • awatar OnlyAmy: Królewna Śnieżka i Łowca? Niestety nie miałam okazji obejrzeć, ale słyszałam, że naprawde dobry film ; D
Pokaż wszystkie (1) ›
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Siemka!Tu znowu Kasia.Byłam dzisiaj :
- w Strefie  Kibica (oczywiście we Wrocku).Rodzice mnie do tego zmusili :(
- w Empiku na rynku (bardzo lubię ten sklep)Kupiłam sobie taką gazetkę "Stick It" polecam!Tyle tam naklejek! I też kupiłam "UNO" Myślę, że kojarzycie tą grę. Chciałam kupić Jelly Beans, ale stwierdziłam,że 16 zł. za mała paczuszkę to straszna kasa.Ogólnie było tam ok :)
- w Pizzy Hut(mniam,mniam,mniam!)Niestety obsługa fatalna.Na rachunek czekałam z 15 minut, na jedzenie jeszcze dłużej i jeszcze kelnerka stwierdziła,że ona nie umie przyjąć zapłaty takim bonem podarunkowym i zawoła menadżera, który przyszedł po 20 minutach. Po prostu chciałam już wyjść! >:|
- w Koronie (właściwie w Realu) I tam było coś czego w Empiku nie znalazłam, gazetka..."My Little Pony"!(o niej na koniec wpisu)Kupiłam tam też FRUGO zielone i czarne każde chyba po 1,89 zł.
-u babci i dziadka(tych z Wrocławia) Były wisienki!

Teraz o gazetce. Jest za 7,99 zł (chyba).Wychodzi mniej więcej co miesiąc. Zauważyłam kilka błędów w druku. Zawsze piszą,że w Ponyvielle mieszka OSIEM przyjaciółek,a tak naprawdę SZEŚĆ.Rysunki mają straszne.Applejack u Nich nie ma kapelusza!W obecnym numerze w jednej  z historyjek przekręcone jest imię Twilight Sparkle.
Teraz pozytywy. Ładne i ciekawe plakaty.Są KOLOROWANKI(!) i zagadki. :D Bardzo fajne dodatki-obecnie jest pudełeczko z kłódką i kluczykiem,naklejki z Kucykami i takie małe kryształki.Nie wiem czy zauważyliście,ale kocham naklejki!

Nie wiem co jeszcze pisać(jejku chciałam się nie rozpisywać)więc DOBRANOC KUCYKI ! :* :* :*