Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 3 lipca 2012

Liczba wpisów: 2

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Cześć!Pisze Kasia.Coś o naszych "wspaniałych"półkoloniach.
Wczoraj(poniedziałek): Wyszliśmy do Parku Wschodniego.Szliśmy na piechotę,w końcu to bardzo blisko.Usiedliśmy na trawie i większość zaczęła grać w piłkę, biegać itd. Było by ok ale wszędzie były MRÓWKI! A na dodatek na całą tą konstrukcję ze zjeżdżalnią,drabinkami itd. nie można było wchodzić,bo teoretycznie było tam gniazdo os czy coś.
Dzisiaj(wtorek):Miało być fajnie,bo szliśmy do kina.Oczywiście to nauczyciele wybierają film.A wybrali film pt."GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE" ;( Byliśmy w Heliosie.Jak zwykle ceny wysokie.Kupiłyśmy z Madzią zestaw dla dwojga(duży popcorn i 2x Pepsi - chyba - duże) za 22,50 zł.Teraz o tej jak to można określić "bajce".Na tym filmie miałyśmy z Madzią same skojarzenia.Ciągle na sobie leżeli! I to ma być bajka dla dzieci! Nie wierzycie ? No to zapraszam do kin.

Wiecie jest wtorek,a to znaczy,że wychodzi BRAVO.
A więc idę do kiosku.

Pozwolicie iż już skończę muszę jeszcze coś zrobić. Pa,Pa.
  • awatar † ยรzคtкค †: świetny i inspirujacy blog <3 będę zagladać częściej i oczywiście komentowac, a tymczasem bardzo Cię proszę, abyś skomentowała moją pierwszą notkę bo mało osóbek komentuje a takie słowo czy dwa dodają otuchy ;D
  • awatar Poniaczki<3: (Kasia pisze)Jasne! :)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Dzięki za 777 odwiedzinek :* :* :* :* :*
Może dobijemy do IOOO :P