Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 1 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 3

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Hejo! Sorki że ja i Kasia rzadko piszemy, ale niestety w wakacje niby nie ma szkoły, ale i tak nie ma czasu. Jeszcze jutro coś jeszcze napiszę (może) i znów wyjeżdżam. Myślałam że dużo napiszę w tym tygodniu, ale jednak nie mogłam. Wczoraj byłam u dawnej koleżanki mamy (z  mamą). Ona mieszka na wsi 20min od Wrocławia. Bardzo fajne miejsce. Oprócz tego ma córkę Julę w moim wieku i jeszcze 2 młodszych dzieci. Byliśmy tam prawie cały dzień, grałam z Julką w badmintona, ganiałyśmy z psem po rżysku i gadałyśmy. Mama Julki upiekła pyszne cynamonowe ciasto. A dzisiaj przyjechała ciocia (inna koleżanka mamy) i cały dzień chodziłyśmy po Wrocławiu a teraz robimy grilla. Jutro z mamą robimy coś z brzoskwiń, bo mamy ich mnóstwo w ogrodzie, a w piątek jedziemy do ciotki mamy, do Mińska Mazowieckiego pod Warszawę. Teraz układam puzzle - Wieża Eiffla, a 3/4 to niebo!!! A połowa tego nieba jest bezchmurna!!! A całe puzzle mają 2000el.

Dzisiaj dodam coś jeszcze obiecuję, ale muszę iść. Więc do zobaczenia za jakiś czas :)
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Aha chciałam jeszcze dodać że 3 sezon MLP będzie miał 13 odcinków ;( Mało!!! ;( No trudno, dobra lecę i jeszcze coś napiszę.
  • awatar Lady M..: czekam więc na dalsze wpisy ^^
  • awatar Kocham♥Fluttershy: A 2 sezon, widziałaś z dubbingiem ? Bo ja widze tylko z lektorem, lub z napisami :'( JA CHCE DUBBING !!!
  • awatar In love with dreams ♥: ;( Będzie tylko 13 odcinków?! To nie fair ! ;(
Pokaż wszystkie (5) ›
 

mylittlepony22
 
Mówiłam że piszę, to piszę :)
Ta notka będzie o Wonderbolts.
Jest to grupa..ee...lotników, cyrkowców. No i trochę można też powiedzieć sportowców, co nie? Składa się z ośmiu pegazów, chociaż nie jestem tego pewna, bo występują przeważnie po 3 albo 6. Kapitanem Wonderbolts jest Spitfire. Bo tylko 4 pegazy z tej grupy są w bajce ponazywane: Spitfire, Soarin, Rapidfire i Fleetfoot. Jednak wygląd Rapidfire'a nie jest znany, wiadomo tylko że jest taki Kucyk.
Rainbow Dash jest wielką fanką Wonderbolts i marzy o dołączeniu do grupy.

To pa!
Madzia
Pokaż wszystkie (4) ›