Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 28 września 2012

Liczba wpisów: 1

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Siemka! Pisze Madzia. Nie dodawałam nic, bo miałam problem z internetem - wolno chodził i po jakimś czasie zacinał. Nadrobimy to :D
W dzisiejszym wpisie postacie, które w MLP FiM występują w jednym odcinku. I są ważne.

1. Księżycowa Wiedźma - to jest po prostu Princess Luna. Notka o niej - mylittlepony22.pinger.pl/p/7

2. Discord - o nim także była już nocia. mylittlepony22.pinger.pl/m/13244801/discord

3. Gilda - nie jest kucykiem, tylko gryfem. Występuje w odcinku 5. Koleżanka Rainbow Dash z obozu Lotniczego. Nie jest fajna, chce mieć towarzystwo Rainbow na własność. Obraża inne Kucyki. Zwłaszcza znienawidziła Pinkie Pie.

4. Trixie - występuje w odc. 6. Jest samolubnym jednorożcem. Przyjechała do Ponyville żeby pokazać magiczne sztuczki. Każe traktować się jak królowa i ciągle mówi, że jest najlepsza w magii.

5. Psy na diamenty - odc. 19. Pracują w kopalnii i tam wykopują diamenty. Są bardzo chciwe. Imiona trzech 'przywódców' to: Spot, Rover i Fido.

6. Bracia Flim i Flam - odc. 41. Próbowali przejąć farmę Sweet Apple za pomocą Wyciskarki Cydru 6000. Niezbyt fajni, ale potrafią dobrze prowadzić interes.

7. Queen Chrysalis - odc. 52. Władczyni podmieńców. Żywi się miłością Kucyków. Próbowała przejąć Equestrię. Jako jedynej udało jej się pokonać Celestię :0

To mniej więcej tyle, inni kiedy indziej. Podejrzewam, że coś jeszcze dzisiaj naskrobię, ale to zależy od komputerka :)

Pa, pa :*