Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 28 lutego 2013

Liczba wpisów: 1

mylittlepony22
 
Tu Madzia :P

W polskiej wersji językowej jej imię brzmi Filomina. Philomena jest feniksem i pupilem Księżniczki Celestii, wprowadzonym do serii w odcinku "Ptaszek na uwięzi".

Jej dwa wcielenia xD :

mlp___philomena_by_omgklint-d48wgz3.png


philomena_by_moongazeponies-d45nn15.png


Filomina pierwszy i jedyny raz w serii pojawia się w odcinku "Ptaszek na uwięzi", podczas przyjęcia odbywającego się na cześć Księżniczki, w Cukrowym Kąciku.

Fluttershy obawia się o stan zdrowia, marnie wyglądającego, łysiejącego ptaka i zabiera go do swojego domu, bez wiedzy Księżniczki.
W czasie trwania odcinka, Fluttershy próbuje uleczyć Filominę na wiele sposobów, zaczynając od ciepłej zupki, przez akupunkturę, po aromaterapię.
Mimo starań, ptak wygląda coraz gorzej. W pewnym momencie Filominie udaje się uciec, co sprawia, że Fluttershy i Twilight Sparkle muszą gonić ją po Ponyville.
Kiedy udaje im się ją znaleźć, ptak gubi ostatnie pióro i staje w płomieniach, a na ziemi pozostaje po nim, ku rozpaczy Fluttershy, tylko kupka prochów, jednak po chwili Filomina odradza się w widowiskowy sposób.

Księżniczka Celestia wyjaśnia Fluttershy, że Filomina jest feniksem, który jak wszystkie inne, musi czasem zrzucić pióra i odnowić się, stając w płomieniach.

- by Wikia MLP ^^ Nie chce mi się czegoś dzisiaj pisać ;P

philomena___bed_time_by_kooner01-d4baigi.png


Philomena_head_bonk_S01E22.png


W którym wcieleniu wolicie Philomenę? ;)

Philomena_gives_Fluttershy_a_present_S01E22.png


Philomena_returns_back_to_Celestia_S01E22.png


Wallpaperka
fim__philomena_wallpaper_by_milesprower024-d3f4wnt.png


Madzia ^^
Pokaż wszystkie (7) ›