Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 26 marca 2013

Liczba wpisów: 2

mylittlepony22
 
*Termin konkursu*
Koniec miesiąca - 31 marca
Kto przyśle później - niezaliczone ^^
Bez wyjątków :3

*Wyniki*
Prawdopodobnie będą na początku kwietnia xD
Jeszcze się zobaczy

Emm... to chyba tyle >.<
M.
babs_seed_sticker_by_kennyklent-d5mermi.png
 

mylittlepony22
 
Heloł, pisze Kasiulka :)
Nadszedł ten czas, czas, w którym pora opisać Babs Seed :D
*Uprzedzam, że info z Wiki*

Babs Seed jest ziemskim kucykiem w wieku szkolnym. Pochodzi z Manehattanu.  Jest kuzynką Apple Bloom, Applejack i Big Maca. Mówi z Brooklynskim akcentem.
Babs_Seed_and_CMC_S03E04.png

Ma zielone oczy. Na twarzy ma piegi ^^ Jej sierść ma taki brązowo-pomarańczowy kolor,  a grzywa jest taka czerwonawo-różowa. Nie ma znaczka.
images (5).jpg


Po przyjeździe do Ponyville odrzuciła zaproszenie do Znaczkowej Ligi i dołączyła do Diamond Tiary oraz Silver Spoon. Razem z nowymi koleżankami, od początku pobytu w mieście uprzykrzała życie członkiniom Znaczkowej Ligi. Zrozpaczone Apple Bloom, Sweetie Belle i Scootaloo obmyślały plan zemsty, jednak gdy zaczęły wcielać swój plan w życie, dowiedziały się, że Babs do niedawna była prześladowana, ponieważ nie miała jeszcze swojego znaczka. Pod wpływem historii, klaczki zmieniły zdanie i postanowiły uratować swą dręczycielkę od kolejnego strasznego upokorzenia. Wdzięczna Babs dołączyła do Znaczkowej Ligi, zerwała sojusz z Diamond Tiarą i Silver Spoon oraz obiecała stworzenie oddziału Ligi Znaczkowej w Manehattanie. Stała się miła i przyjazna.
images (6).jpg


Ciekawostka : W piosence Raise This Barn widzimy jak Babs Seed ma czerwone oczy zamiast zielonych. Był to jednak zwykły błąd animatorów. Później znowu ma swój kolor oczu - zielone.

To tyle, pa pa :*
Pokaż wszystkie (9) ›