Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 29 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 3

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Hejka! Tu Kasia :) Dzisiaj opisy Kucyków z rodziny Apple, ale tylko tych "lekko starszych" :D

  Apple Strudel
Ziemski kucyk, postać epizodyczna. Członek rodziny Apple. Pojawia się w odcinku Dzień uznania dla rodziny oraz w tle w epizodzie Apple Family Reunion gdzie tańczy z Babcią Smith.Apple Strudel ma brązowe umaszczenie, niebieskie oczy, siwą grzywę, ogon, a także brodę i wąsy w takim samym kolorze. Nosi strój w stylu Bawarskim. Ciemnozielony kapelusz z pomarańczowym piórem w dwóch odcieniach i kapę również ciemnozieloną. Na kapie wyszyta jest szarlotka (większość fanów sądzi, że to jego znaczek). Ma on biały kołnierz.

250px-Apple_Strudel_ID.png


  Ciocia Applesauce
Kucyk ziemi, ciotka Babci Smith oraz pra-pra ciocia Applejack, Big Macintosh'a i Apple Bloom. Pierwszy raz pojawia się w odcinku "Apple Family Reunion".Ciocia Applesauce ma jasnozieloną sierść oraz blado-fioletową, posiwiałą już grzywę i ogon. Ma również ciemnozielone oczy, a na głowie nosi pomarańczowy daszek lub słomiany kapelusz przyozdobiony jabłkami. Jej znaczek to kiełkująca roślinka.
Kiedy Ciocia Applesauce była mała, jej grzywa była koloru fioletowego. Ogon ozdabiała żółtą wstążką, a na głowie miała ciemnopomarańczowy czepek, z żółtą kokardą, zawiązany pod brodą pomarańczową wstążką.Ciocia Applesauce została wprowadzona do serii w odcinku "Apple Family Reunion". Babcia Smith opowiadała Applejack i Apple Bloom o tradycjach związanych ze zjazdami rodziny Apple. Powiedziała, że ciocia nazywała się kiedyś inaczej, ale odkąd jej sztuczna szczęka wpadła do garnka z jabłkowym dżemem, wszyscy zaczęli ją nazywać Applesauce. Wspomina również, że jej zębów nigdy nie odnaleziono. Obecnie, ciotka ma już nową szczękę.
Ciocia Applesauce przyjeżdża na tytułowy zlot, gdzie przez większość czasu przebywa w towarzystwie Babci Smith i Apple Rose.

250px-Aunt_Applesauce_ID.jpg


  Apple Rose
Ziemski kucyk, ulubiona kuzynka Babci Smith. Pierwszy raz pojawia się w odcinku "Apple Family Reunion". Jest postacią epizodyczną. Apple Rose ma bladą, brzoskwiniową sierść oraz jasnoróżową, posiwiałą już grzywę i ogon, które przyozdabia zielonymi kokardkami. Ma również jasnoróżowe oczy, na które zakłada okulary w złotych oprawkach. Na szyi nosi koronkowy kołnierzyk. Jej znaczek to czerwone jabłko z różowymi różami po bokach.
Kiedy Apple Rose była mała, jej grzywa była koloru ciemno różowego, a na szyi zamiast kołnierzyka, nosiła zawiązaną zieloną wstążkę z jabłuszkiem.Apple Rose została wprowadzona do serii w odcinku "Apple Family Reunion". Babcia Smith opowiadała Applejack i Apple Bloom o tradycjach związanych ze zjazdami rodziny Apple. Powiedziała, że Apple Rose jest jej ulubioną kuzynką i że to z nią była zawsze w parze, w czasie wyścigu na siedem nóg.
Apple Rose przyjeżdża na tytułowy zlot, gdzie przez większość czasu przebywa w towarzystwie Babci Smith i cioci Applesauce. Okazuje się, że jest zabawnym i rozrywkowym kucykiem oraz że razem z Babcią lubi płatać ciotce psikusy.

250px-Apple_Rose_ID.jpg


  I na koniec znana wszystkim Babcia Smith
Ziemski kucyk w starszym wieku, założycielka Ponyville (z odcinka "Dzień uznania dla rodziny"). Jest babcią Apple Bloom, Applejack i Big Macintosha. Mieszka z nimi na farmie Sweet Apple.Babcia Smith została nazwana tak samo jak pewna odmiana jabłoni. Po raz pierwszy pojawia się w w pierwszym odcinku, gdzie zostaje przedstawiona Twilight Sparkle przez Applejack jako ostatnia i najstarsza z rodziny Apple. Babcia w tym czasie śpi, a kiedy Applejack ją budzi od razu wstaje i mówi Co? Co? Co? Nakryto do stołu, więc zaraz przyszłam. Co tam macie? - a następnie powoli podchodzi do reszty kucyków. Udaje jej się wyraźnie mówić w odcinku "Sposób na gryfa", kiedy myśli, że ogon Gildy to grzechotnik, a od odcinka "Luna Odmieniona" dalej jej to się udaje.

Granny_Smith_ID.png


Info z : pl.mlp.wikia.com

Pa, pa ;*
 

mylittlepony22
 
Madzia tu. Tapety z członkami rodziny Apple z DeviantArta Blackie (madblackie.deviantart.com/)


wallpaper__red_gala_by_madblackie-d5ykhji.png


wallpaper__fiddlesticks_by_madblackie-d5y8yos.png


wallpaper__peachy_sweet_by_madblackie-d5ypgh6.png

wallpaper__caramel_apple_by_madblackie-d5youeg.png


wallpaper__braeburn_by_madblackie-d5yjlq3.png


wallpaper__apple_fritter_by_madblackie-d5yjsm0.png


wallpaper__apple_bumpkin_by_madblackie-d5yonqm.png


wallpaper__young_granny_smith_by_madblackie-d5yryjs.png


wallpaper__the_oranges_by_madblackie-d5zl8ka.png


wallpaper__florina_by_madblackie-d5yqwot.png
Pokaż wszystkie (5) ›
 

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Hejjjjjjj!!! Tu jeszcze raz Kasia.
Zdjęcia kilku "Jabłkowych" Kucykufff

Apple Fritter :
apple_fritter____cute_portrait_by_flash_draw-d5ak4ku.png

apple_fritter___bg_pony_by_solusjbj-d3kxhhx.png

apple_fritter_silhouette_bg_by_bengattle-d4qkhvr.png

apple_fritter_wallpaper_by_derplight-d4cgh98.png

tumblr_m9hpfaraPs1rz32zuo1_1280.png


Apple Bumpkin :

255265__UNOPT__safe_artist-tess_apple-bumpkin.png.png

apple_bumpkin___bg_pony_by_solusjbj-d3kl6y9.png

images (2).jpg

tumblr_m89risNlBn1r6i0nlo1_500.gif

tumblr_ma3xznfngp1rz32zuo1_500.png


Red Gala :

heart_mane_red_gala_by_cool77778-d4rtwo9.png

red_gala___cupcake_by_austiniousi-d5mawb5.png

red_gala_by_kelseysparrow67-d4f99eu.jpg

Red_Gala_ID.JPG

red_gala_vector_by_mandydax-d53o02f.png


Apple Cider :

Apple_Cider.png

apple_cider_by_daringdashie-d5689gm.png

Apple-Cider-background-ponies-33493276-120-69.png

Adce07dfe709f7b2e14b096bc3945884.jpeg

buttercream___apple_family_portrait_by_mylittlepinkiedash-d56ijok.png


Na dzisiaj to tyle. Jutro będą kolejne :)
Pokaż wszystkie (4) ›