Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 5 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 3

mylittlepony22
 
Madzia tu
Ustaliłam z Kasią, która praca wygra, które zajmą jakie miejsca itp. Oceniłyśmy prace od:
- my little Pinkie
- Twilight_Glaze
- .unicorn.
- Bronies:*
- You will coś tam Fernando
- Mavis
- Cerise Core
Reszta nie przysłała, tak? Oczywiście termin już minął, ale chcę się upewnić, czy mam wszystkie prace ;D

*Nagrody*
Więc tak, powiem od razu :P

*I miejsce* - osobny post z fanfikiem, a oprócz tego link do bloga zwycięzcy będzie przez tydzień widoczny w opisie naszego bloga ^^

*II miejsce* - Hmm... link do bloga będzie widoczny w opisie przez kilka dni, co? (właśnie to wymyśliłam xD)

III miejsce - emm... wielkie gratulacje :3

Każdy fanfik, który zajął jakieś miejsce spróbuję umieścić w dokumencie Google ^^ Prace, które nic nie zajęły będą w jednym dokumencie, pasuje? :D

Dodam, że trudno się wybierało, bo fajnie napisaliście <3 Między 1, a 2 miejscem nie ma zbyt wielkiej odległości xD

Za jakiś czas zrobię wszystko i będą wyniki ^^

the_mane_war_by_assasinmonkey-d5czy59.png
Pokaż wszystkie (9) ›
 

mylittlepony22
 
(Do nagród doszło jednak wyróżnienie ^^)

Serdeczne gratulacje dla my little Pinkie i Mavis, którym co prawda nie udało się zdobyć żadnego miejsca, ale napisały bardzo dobrze xD
PRACE: docs.google.com/(…)edit…

*Wyróżnienie* zdobywa...
Cerise Core! zuzutek.pinger.pl/
Gratulacje ;D
PRACA: docs.google.com/(…)edit…

*III miejsce* zdobywają...
YWABTBF! torres.forever.pinger.pl/
PRACA: docs.google.com/(…)edit…
i...
.unicorn.! nieoczekiwana.pinger.pl/
PRACA: docs.google.com/(…)edit…
GRATULACJE <3

*II miejsce* zdobywa...
Bronies:*! slodkidzem.pinger.pl/
PRACA: docs.google.com/(…)edit…
WIEEEELKIE GRATULACJE :3

I...
*I miejsce* zajmuje...
Twilight_Glaze!!! mylittletwilight321.pinger.pl/
PRACA: docs.google.com/(…)edit…
(Dostanie ona też osobny post :3)
*Baaardzo wieeeeelkie gratulacje ;D*

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy ^^
mane_6.png


Kasia & Madzia
Pokaż wszystkie (9) ›
 

mylittlepony22
 
Jako iż Twilight_Glaze zdobyła I miejsce mam zaszczyt zachęcić Was do przeczytania jej pracy i wygłoszenia opinii xD
Tralala:

Obudziło mnie lekkie muśnięcie słońcem twarz. Dziś obchody święta słońca! Strasznie się z tego powodu cieszę, więc wstanę wcześniej i  pójdę zrobić rodzicom niespodziankę. Zaniosę im te wspaniałe tosty mojej roboty. Mamie smakują, ale tata grymasi. Przeczeszę tylko moją różową grzywę i ogon oraz obudzę tego śpiocha, Lunę i wezmę się do roboty! Zeszłam więc na dół po schodach i otworzyłam duuże drzwi. Na granatowym łożu leżała moja siostra.
  Podeszłam do niej i trąciłam ją kopytem.
- Pora wstać Luna… Luna? No wstawaj, no! – Próbowałam ją dobudzić, ale nic z tego.
Poszłam więc do kuchni. Ona była gigantyczna! I pełno był w niej służących mamusi i tatusia, a także moich i Luny. Podeszłam do mojej najulubieńszej niani. Żółtego pegaza z czekoladową grzywą oraz zielonymi oczami. Nazywam ją Chocolate, bo lubię bardzo czekoladę i ciasta! Zobaczyłam jak niesie dla mnie ciasto! Bardzo się ucieszyłam i podbiegłam do niej.
- Mam dla ciebie ciasto, te co lubisz, moja mała Celestio.
- O! Dzień dobry, Chocolate! Dziękuję, lubię ciasta. – Strasznie się z tego powodu ucieszyłam, to było moje ulubione, czekoladowe z czereśnią. Zjadłam za jednym kęsem i zaczęłam robić tosty.
Na początku spaliłam, ale po piętnastu kawałkach chleba udało mi się. Wyszły rewelacyjnie! Szybko ustroiłam i dodałam zrobionych przez moją najukochańszą nianię, trochę frytek ze słomy. Użyłam magii, żeby nic nie spadło i pogalopowałam w stronę sypialni rodziców. Miałam szczęście, jeszcze nie wstali! Położyłam śniadanie na stoliku i wskoczyłam pomiędzy mamę i tatę. Ale się przestraszyli! Ha, ha.
- Celestio, a co Ty tu robisz? – Tatuś wyglądał na złego, więc zrobiłam smutną minkę i szklane oczy. To zawsze działa! Podziałało i tym razem bo mnie tatuś przytulił i mamusia też.
- Zrobiłam Wam śniadanko! – Podskakiwałam uszczęśliwiona na łóżku.
- Znakomicie! – Mamusia miała różowe oczka jak ja! I była biała jak ja! Ale mamusia miała ładną, falującą magią grzywę koloru złotego, oraz miała na głowie wieeelki róg a na skrzydłach magiczne skrzydła.    
Tatuś był raczej ponury, bo był czarny i grzywę miał czarną. Oczy miał jak Luna, czyli takie jakby morskie. Tata miał swój własny znaczek, ale mamusia też go miała. Moja mama miała słońce, a tatuś księżyc, wyglądający jak rogalik, który wczoraj zjadłam po kryjomu Lunie.
Ja i moja siostra nie mieliśmy jeszcze swoich słodkich znaczków, co mnie bardzo smuciło.
-Idź córciu obudź Lunkę i ubierz siebie i przypilnuj ją, aby też się jakoś ładnie ubrała. – Jak mamusia kazała, tak zrobiłam.
Poszłam znowu do tego śpiocha i próbowałam ją obudzić. W końcu zrobiłam coś, czego nie wolno mi było… Wykorzystałam to, że Luna ma łaskotki! Od razu wstała. Potem kazałam jej się ładnie ubrać, jak mama kazała. Pobiegłam do siebie do pokoju i zaczęłam się przygotowywać. Założyłam różową suknie i moją koronę księżniczki. Ubrałam złote buty a we włosy wpięłam różę. Czerwoną! Moją ulubioną! Pobiegłam zobaczyć co z moją młodszą siostrą. Wyglądała olśniewająco! Miała granatową, długą suknie w gwiazdy, czarne buty i swoją koronę. A i włosy miała ślicznie spięte w koka!
Pobiegliśmy uradowane do rodziców, a oni powiedzieli, że dziś czeka nas niespodzianka! Ucieszyliśmy się z Luną tak, że skakaliśmy długo w około mamusi i tatusia! Potem wyszliśmy na taki duży balkon, gdzie widoczny był cały Canterlot! Ale było super! Gdy mama mnie podniosła zobaczyłam na dole mnóstwo kucyków, do których pomachałam wesoło kopytem. Następnie tata wziął tak samo z Luną i obie zostaliśmy posadzone na takim ładnym czerwonym, królewskim podwyższeniu. Zaczęły pięknie śpiewać ptaszki. Mama zaczęła mówić do poddanych, ale ja z Luną tego nie słuchaliśmy.
Ale nagle moja mamusia kazała mi się podnieść i się skupić. Więc wstałam i skupiłam uwagę na mamy rogu, z którego wydobyła się złota magia. Skierowała ją na mnie i poczułam się nagle silniejsza! Po wszystkim mamusia ogłosiła:
- Nową władczynią słońca zostaje Księżniczka Celestia! – Ucieszyłam się! I nagle na moim boku pojawiło się słoneczko…

<3

62074.jpg
  • awatar Alusia: Yay! Extra!
  • awatar gość: lubię twój blog <3 PS.wymyśliłam kucyka jak RD ale jest czerwony grzywę ma zieloną oczy morskie a znaczek żółty piorun :)
  • awatar Zakochanawkucykaach: "Na skrzydłach magiczne skrzydła"?
Pokaż wszystkie (7) ›