Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 6 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 1

mylittlepony22
 
Poniaczki<3: Tak wiem, w tym tygodniu słabo było ze wpisami. Powody?
- sprawdzian szóstoklasisty, który był w czwartek ;D
- zepsuty pinger, miałam problemy z dodaniem wpisów
Wybaczcie ;_;

Troszkę informacji o Cheerilee. Wzięte z Wikii i lekko zmodyfikowane przeze mnie xD

images.jpg


*Cheerilee — ziemski kucyk, nauczycielka w szkole w Ponyville. Uczy m. in. klasę do której uczęszczają członkinie Znaczkowej Ligi.*

Cheerilee mieszkała w Ponyville już od źrebięctwa, o czym dowiadujemy się z odcinka Z kronik Znaczkowej Ligi. W retrospekcjach Rarity, klaczka występowała w szkolnym przedstawieniu.

images (1).jpg


W odcinku Dzień Serc i Podków Cheerilee zakochała się w Big Macintoshu na skutek działania mikstury członkiń Znaczkowej Ligi, zmartwionych, że ich ulubiona nauczycielka nie ma nikogo wyjątkowego, z kim mogłaby spędzić dzień Serc i Podków.

Skutki były jednak opłakane - ofiary mikstury były kompletnie zaślepione uczuciem i porzuciły swoje obowiązki. Klaczkom z trudem udało się odwrócić działanie trucizny. Ostatecznie, Cheerilee i Big Mac zostali przyjaciółmi. (i dobrze, bo Big Mac jest móój xD)

images (2).jpg


Cheerilee jako nauczycielka jest autorytetem i wzorem do naśladowania dla swoich uczniów. W opinii Sweetie Belle, jest ona najlepszą nauczycielką, jaką mogliby mieć ^^

Klacz jest otwarta wobec swoich podopiecznych, buduje z nimi relacje oparte na zaufaniu i przyjaźni.

Cheerilee_ID.png


*Ciekawostki*
- W odcinku Dzień uznania dla rodziny, w momencie, gdy rozmawiała ze "śpiącą" Babcią Smith, w jednej scenie miała jako znaczek trzy fioletowe parasolki zamiast trzech kwiatków.

-W odcinku z kronik znaczkowej ligi Cheerilee jako źrebak występuje w szkolnym przedstawieniu, w kostiumie uszytym przez Rarity.

Cheerilee_is_high_S02E15.png

(cyyyyydr xD)

Madzia :3
Pokaż wszystkie (9) ›