Wpisy użytkownika Poniaczki<3 z dnia 26 czerwca 2013

Liczba wpisów: 2

mylittlepony22
 
Tak fienc...

Diamond Tiara — ziemski kucyk, uczennica, córka biznesmena Filthy Richiego. Najlepsza przyjaciółka Silver Spoon.
my-little-pony-friendship-is-magic_138616_6.jpg

Pierwszy raz pojawiła się w odcinku "Znaczkowa Liga".
images (1).jpg

Razem z Silver Spoon uczęszcza do tej samej klasy co Apple Bloom, Scootaloo i Sweetie Belle, z których często się naśmiewają.
Diamond-Tiara-my-little-pony-friendship-is-magic-31899796-800-600.gif

W odcinku "Znaczkowa Liga” Tiara zaprasza Apple Bloom i Twist na swoją znaczkową imprezę. To oczywiste, że były one zaproszone, aby inni uczestnicy zabawy mogli wyśmiewać je za ich brak znaczków.
Diamond_Tiara_ordering_the_CMC_2_S2E23.png

Pojawia się ponownie w odcinku "Konkurs talentów", gdzie wraz z Silver Spoon pojawia się na scenie, właśnie na tytułowym konkursie, a także w odcinku "Powrót do Harmonii, Część 1" oraz "Znaczkowa Ospa", gdzie próbuje udowodnić, że uroczy znaczek Apple Bloom jest fałszywy. Kiedy później pyta Cheerilee o możliwość posiadania dwóch znaczków, zostaje posądzona o zazdrość z powodu braku skoczno-pętlowych umiejętności.
Diamond_Tiara_frowning_S2E23.png

W odcinku "Sekrety Ponyville", Diamond Tiara zostaje redaktorem naczelnym szkolnej gazetki i wyznacza Znaczkową Ligę do pisania artykułów do kolumny z plotkami. Kiedy Liga chciała zrezygnować, Diamond Tiara zaszantażowała je ich żenującymi zdjęciami. Później jednak, Cheerilee zwalnia Tiarę z posady redaktora i oddaje to stanowisko dotychczasowemu fotografowi, Featherweightowi.
800px-Diamond_Tiara_diabolical_look_S2E23.png


Kasia :3
Pokaż wszystkie (6) ›
 

mylittlepony22
 
Hej xD Więc tu Madzia.

( Cóż, nie ustaliłam z tobą Kasiu, że napiszę wpisa o tym konkursie, ale wyszłaś ze skejpa xD A czasu mało więc moooże się nie obrazisz jak napiszę, nie? :3 )

Więc ogłaszamy *konkurs* xD

Polega on na narysowaniu *Diamond Tiary jako dorosłej klaczy :3*
Liczą się takie pomysły jak może zmieniona nieco grzywa... inna, "doroślejsza" tiara... sugerujcie się tym, co zostało zmieniona na etapach dojrzewania w kucach z serialu ^^ Ale wybór i pomysł jest wasz. Ma być po prostu dorosła Tiara xD

*Termin*: Hmm krótko. 1 lipca ;D Doo 1 lipca godz. 23.59 można dawać prace xD

*Prace dawajcie naa...* Na swoje blogi :3 Najlepiej tak xD Ewentualnie na inne strony. W każdym razie po wstawieniu pracy gdziekolwiek, przyślijcie linka do niej :3 Bo na niektóre wasze blogi wchodzę rzadziej, na niektórych znikają wpisy, więc wolę dostać linka :D Kasia tyż xD

*Praca ma być wykonana...* Na kartce lub kompie :3 Na kompie to Paint albo inny program graficzny ^^

Więcc... kto jest chętny? ;3 Zgłaaaaaszać się xD Rysujcie dorosłą Diamond Tiarę <3pfd75_diamond_tiara_by_rayodragon-d5i5a5k.png