• Wpisów: 655
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 10:14
  • Licznik odwiedzin: 196 145 / 2338 dni
 
mylittlepony22
 
*Panna Peachbottom* — ziemski kucyk, pojawiła się w odcinku "Kucykowe dyscypliny", gdzie została pomylona z panną Harshwhinny. Jest mustangiem, pochodzącym z Mustangii.
1.png

Posiada bujną grzywę w dwóch odcieniach zieleni i ogon w identycznych barwach. Nosi też opaskę, koloru jasno różowego. Jej umaszczenie ma kolor jasnej żółci. Oczy kucyka są zielone. Znaczek przedstawia biegnącą kurę. Jest ubrana w różową dwukolorową bluzkę z niebieską chustą na szyi.
2.png

Jest podróżniczką, doskonale zna się na architekturze, gdyż potrafi określić w jakim stylu został zbudowany zamek w Kryształowym Królestwie oraz wyjaśnia Pinkie Pie, że okrągły budynek jest nazywany rotundą.
3.png

Cierpi na klaustrofobię, co widać, gdy nie może wytrzymać zbyt długo w zamkniętych pomieszczeniach zamku.
4.png

Jest dobrą biegaczką, gdyż lecąca Rainbow Dash z trudem ją dogoniła.
5.png

Wydaje się być miłą i przyjazną klaczą. Jest zachwycona przywitaniem i oprowadzeniem po zamku, mówiąc, że "nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziała". Pod koniec odcinka zachwala Kryształowe Królestwo stwierdzając, że jeszcze nigdy nie była tak dobrze ugoszczona w żadnym miejscu, co wpływa na ostateczną decyzję o przyznaniu prawa do organizacji igrzysk Kryształowemu Królestwu.
6.png

I cytacik :3

“A to ci historia!”


— Kucykowe dyscypliny
7.png

/Kasia

8.png

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego